Mustafa İnan GÜLEÇ

.
.

Asrın Genç İşadamları olarak, nitelik ve liyakati merkeze alarak çıktığımız bu yolda geçmişimizi şekillendiren kıymetli ve eşsiz değerlere sahibiz. Hayat meşgalesini, inanç ve adalet çerçevesinde yaşamak istiyoruz. Görev bilincini aklımızdan çıkartmadan; adaletin sürdürülmesi için elimizle, dilimizle ve kalbimizle çalışmaktayız.

Şüphesiz batılın hüküm sürdüğü bir dönemdeyiz. Mazlumlar, zalimin yumruğu ve postalı altında ezilmekte, ekonomik sistemler ve ekranlar üzerinde yapılan manipülasyonlar ile emek hiçe sayılmaktadır. Yüzyıllardır batının hüküm sürdüğü dünyanın durumu ortadadır. Bu durum batı medeniyetinin ne denli aksak ve marazlı olduğunu gözler önüne sermektedir.

İşte bu mücadele içerisinde arzumuz, birbirlerine hakkı ve sabrı tavsiye edenlerin safında bulunmaktır. Üzerimizde dolaşan bütün kara bulutlara rağmen, bir medeniyet inşasında rol almak, adil bir ekonomik sistem alternatifi oluşturmak tarafımızca asli görev olarak kabul edilmektedir. Genç ASRİAD olarak, bu ümmetin ve milletin hizmetkârları olmaya talibiz.


Selam ve Dua ile.